Home Kosova 1 viktimë dhe...

1 viktimë dhe 11 raste të reja në Kosovë

8
0

Këtë të dielë Kosova regjistroi një viktimë dhe 11 raste të reja në 24 orë nga Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike njoftoi se në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 146 pacientë, gjë që e çon në 104.054 numrin e përgjithshëm të të shëruarve nga Covid-19. Raste aktive me virus vazhdojnë të jenë 1.198. Gjatë 24 orëve të fundit, 1.647 persona janë vaksinuar kundër koronavirusit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit