Home Aktualitet 111 vite Pava...

111 vite Pavarësi, një vend ideal për të festuar është tek Restorant Te Tiku

99
0

Sot Shqipëria është në festë, dhe sigurisht që restorantet në Tiranë janë të rezervuara, por restorant Tek Tiku pranë Liqenit të Tiranës ju mirëpret për të kaluar festat e Nëntorit me një përzgjedhje të larmishme të pjatave të më shijshme, për të festuar dhe për të kaluar orë të bukura. Për festat e 28 dhe 29 Nëntorit, të shumta janë ato njësi hoteliere që janë ezauruar. Kjo sjell rritje të ekonomisë edhe për baret, restorantet dhe jo vetëm.

View this post on Instagram

 

A post shared by Bar Restorant Te Tiku (@te.tiku)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit