Home ShowBiz 12 shenjat e ...

12 shenjat e horoskopit, 26 shkurt 2023. Parashikimi i yjeve

338
0

Dashi

Gjatë fundjavës që po përjetoni do të jetë e rëndësishme të rivendosni disa kontakte në dashuri. Ju dëshironi të jeni me njerëz të vërtetë dhe dëshironi të shprehni idenë tuaj për të ardhmen.

Demi

Ju po përjetoni orë padyshim pozitive për sa i përket punës dhe së shpejti do të jeni në gjendje të mbështeteni në Hënë në një aspekt të favorshëm. Nëse u drejtoheni klientëve, në rast se keni një biznes, mund të merrni disa komente.

Binjakët

Përpiquni të mos lejoni që puna dhe problemet financiare të hyjnë në çift. Nuk është ende kështu. Nëse mund të jepni këshilla të mira, sigurohuni që t’ua jepni miqve tuaj të vërtetë.

Gaforrja

Fundjava do të jetë padyshim pozitive për ndjenjat. Por përpiquni të mos krijoni probleme dhe të veproni. Kur bëhet fjalë për punën, megjithatë, ka shumë kundërshtime planetare dhe rezultatet janë shumë të ndryshme. Përpiquni të mos rrezikoni.

Luani

Në dashuri mund të jeni pak të tensionuar, nervoz, për disa çështje të mbetura pa zgjidhje. Diçka e mbetur e papërfunduar mund të menaxhohet tani, por do të nevojitet qetësi dhe qetësi.

Virgjëresha

Më në fund po ndiheni pak më mirë dhe po rikuperoheni në të gjitha fushat. Në disa raste, do të jetë një ditë vërtet stresuese në zyrë që mund të shkaktojë lodhje.

Peshorja

Ndryshime në vendin e punës, mund të ketë një promovim në horizont. Bëhuni gati të shfrytëzoni rastin. A ka situata kritike. Së shpejti do të ketë zgjidhje më të mira.

Akrepi

Bëni kujdes që të mos nervozoheni, do të përfundoni vetëm duke shkatërruar marrëdhënie dhe situata që mund të jenë të mira për ju. Përfitoni nga kjo fundjavë për të shijuar një relaksim të shëndetshëm.

Shigjetari

Gjatë ditës do të përjetoni orë të tëra tranzicioni në pritje të asaj që do të ndodhë javën e ardhshme. Por përpiquni të mos u përgjigjeni provokimeve. Nëse mundeni, planifikoni një pushim të vogël.

Bricjapi

Është një fundjavë në të cilën do të detyroheni të përveshni mëngët por edhe me kënaqësi sepse brenda pak ditësh e ardhmja juaj do të përcaktohet njëherë e mirë.

Ujori

Do jeni pak konfuz dhe i zemëruar. Kjo nuk do të thotë se duhet të gjeni gabime tek ata që nuk kanë asnjë ose të krijoni diskutime kur nuk ka nevoje. Kafshoni gjuhën dhe përpiquni të qetësoheni.

Peshqit

Përfitoni nga projektet e reja. Yjet do ju ndihmojnë në fillim të marsit. Mund të punoni edhe për të zgjidhur një problem në punë ose për t’u afruar me dikë ose për t’iu përkushtuar të ardhmes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit