Home Aktualitet 16-vjeçari sh...

16-vjeçari shkon në spital me plagë në gjoks dhe në kokë

25
0

Këtë mbrëmje, një i mitur është paraqitur për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës me plagë në gjoks dhe një dorë. Ngjarja dyshohet te ketë ndodhur në lagjen nr.2. Policia ndodhet në vendngjarje për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit