Home KRYESORE Dy vite nga s...

Dy vite nga shembja e Teatrit, Tabaku: Kanë lënë varr të hapur në mes të Tiranës

149
0

Deputetja e PD, Jorida Tabaku ka reaguar për shembjen e Teatrit Kombëtar dy vite më parë dhe thotë se Rama e Veliaj kanë lënë një varr të hapur në mes të Tiranës.

Nuk harrojmë! E shembën godinën historike të Teatrit Kombëtar për planet e tyre me kulla. Dhunuan qindra qytetarë për të mbrojtur korrupsionin e tyre.

Kanë lënë një varr të hapur në mes të Tiranës në të cilin ka mbirë bari korrupsionit! Ne nuk e harrojmë 17 majin 2020! Turpi bie mbi ata që e shëmbën ndërsa qytetarët do kërkojnë drejtësi për Ramën dhe Veliaj!”– shkruan Tabaku.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit