Home Kronike 21 vjeçar mbë...

21 vjeçar mbërrin në urgjencën e Lezhës i rrethuar nga policët

139
0

21 vjeçari Aldi Rama, autor i vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha, është futur në urgjencën e spitalit rajonal Lezhë, pasi gjatë aksionit të policisë për kapjen e tij ai ka qëlluar veten me armë. I riu është pa ndjenja dhe ka marrë plagë të shumta. Bluzat e bardha kanë ndërhyrë menjëherë për t’i dhënë ndihmën e parë, por gjendja e tij është kritike.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit