Home Aktualitet 2500 demokrat...

2500 demokratë në Fier, votojnë sot për kryetarin e ri të PD-së

4
0

75 mijë anëtarë të PD-së kanë të drejtë vote për të zgjedhur kreun e ri të selisë blu dhe në garë janë katër kandidatë.

Në degën e PD për Fierin me të drejtë vote janë 2500 anëtarë që do të zgjedhin sot për kryetarin e ri që do të drejtojë Partinë Demokratike.

Procesi i votimit ka nisur që në orën 08:00 dhe do të përfundojë në orën 19:00. Në qarkun e Fierit do të jenë dy komisione të administrimit të Zgjedhjeve për shkak të numrit të lartë të anëtarësisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit