Home Aktualitet 42 – vj...

42 – vjeçari shqiptar humb jetën në burgun grek

571
0

Në burgun e Trikalasë në Greqi është gjendur pa ndjenja një shqiptar.

42-vjeçari, që vuante dënimin në burgun e “Balkoura” u dërgua në spital, ku më pas u konfirmua vdekja e tij.

Sipas dyshimeve të para, mediat greke raportojnë se vdekja ka ardhur për shkaqe patologjikë. Megjithatë, për ngjarjen pritet të nisë hetimi dhe të zbardhen shkaqet e vdekjes së tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit