Home Aktualitet 5 finalistët ...

5 finalistët e “Big Brother Vip 3”, ja kush doli nga gara

3867
0

Zbulimi i këtij edicioni, Françeska Murati ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Albania Vip 3”. Ajo doli nga gara për çmimin e madh. Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi.

Pesë banorët që shkojnë në finale janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit