Home ShowBiz 8 këshilla pë...

8 këshilla për burrat, gratë dhe bukurinë nga Monica Bellucci

23
0

Nëse dëshironi të keni sukses me Monica Bellucci, do të ishte mirë të njihni pikëpamjet e saj për burrat, gratë dhe bukurinë.

Sipas mendimit të shumë njerëzve, ajo është femra më e bukur e të gjitha kohërave. Mirëpo, kushdo që dëshiron të ketë shpresa me një femër si aktorja italiane, do të jetë mirë të dijë se çfarë ka thënë Monica në lidhje me të. Kjo do t’ju lejojë të jeni më të përgatitur dhe të përmirësoni shanset tuaja.

Pra, le të shohim pikëpamjet e Monica Bellucci:

“Mos i urreni njerëzit që janë xhelozë, pasi në këtë mënyrë ata kuptojnë që ju jeni më i miri”.

“Pas aktit të dashurisë, burri fle ndërsa gruaja mendon”.

“Bukuria është një dhuratë, si shëndeti apo inteligjenca. Çështja është se ju nuk duhet të jeni krenar për bukurinë tuaj, pasi nuk keni bërë diçka për këtë. Sapo ju është dhënë”.

“Nëse doni që një mashkull t’ju vërejë, thjesht vendosni buzëkuq të kuq”.

“Unë nuk ndiej nevojën për t’u provuar veten të tjerëve, por vetes time.”

“Unë nuk shqetësohem për pamjen time. Unë preferoj të qesh”.

“Nëse një burrë sheh një grua me buzëkuq të kuq, ai gjithmonë do ta vërejë atë. Por shpesh ai nuk do të dëshirojë ta puthë”.

“Personalisht, e kam romantike të mos jem me njeriun që dua gjithë kohën. Në atë mënyrë nuk mërzitesh dhe nuk e merr si të mirëqenë”./abcnews.al

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit