Home ShowBiz A ka një komp...

A ka një komplot mes Eglës, Julit dhe Romeos? Një rrëfim prekës dhe shumë të papritura sonte në Big Brother VIP 3!

218
0

Nuk kanë të ndalur kërcënimet mes Heidit dhe Liamit në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”. A ka një komplot mes Eglës, Julit dhe Romeos? Kush do të eliminohet? Me një rrëfim prekës, dhe shumë të papritura, zbulojeni sonte në orën 21:00 në Top Channel.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit