Home ShowBiz ”A t’i ...

”A t’i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan”, sherri i ashpër Blero-Buci

103
0

Shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2 është një vend ku emocionet shpesh marrin përmasa të mëdha, dhe kjo u konfirmua së fundmi gjatë një përplasjeje të fortë mes Bucit dhe Bleros.

Debati filloi pasi Buci shprehej që do të bënte gjithçka për lojë, duke e përmendur që edhe do të dilte edhe lakuriq. Tensionet kulmuan kur Blero ashpër iu drejtua Bucit ”A ti jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan”.

Fjalët e Bleros nuk ishin të rastësishme, pasi për javë të tëra Buci ka qenë në qendër të vëmendjes për afrimitetin e tij me Santianën, diçka që ka shkaktuar dyshime edhe brenda edhe jashtë shtëpisë. Ndërsa Buci vazhdon: “Unë kam thanë, nëse mu më rrezikohet loja, unë kam me ba lidhje, s’kam përmend emër”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit