Home Aktualitet Abuzoi me 26-...

Abuzoi me 26-vjeçaren, shoku i vajzës i kërkoi para që të mos denonconte

18
0

Dy të rinj janë arrestuar në Tiranë, pasi janë përfshirë në një ngjarje të rëndë.

Mësohet se një 26-vjeçar Elson B. dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë 25-vjeçare dhe është arrestuar nga forcat e Komisariatit Nr.1.

Në pranga ka rënë edhe Genti D. 37 vjeç, shok i vajzës 25-vjeçare. Sipas policisë, ai ishte në dijeni të abuzimit seksual dhe i kërkuar Elson B. një shumë parash në mënyrë që vajza të mos denonconte ngjarjen në polici.

Pas zbulimit të rastit, janë arrestuar që të dy.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit