Home Aktualitet Agron Gjekmar...

Agron Gjekmarkaj caktohet drejtues politik i PD-së në Lezhë

192
0

Agron Gjekmarkaj, tashmë do të jetë drejtuesi politik i PD-së në qarkun e Lezhës. Pas dorëheqjes së Mark Markut nga mandati i deputetit, e rrjedhimisht edhe nga posti i drejtuesit politik.

Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike.

Po ashtu Gjekmarkaj mban edhe detyrën e kryetarit të Komisionit të Medias dhe Edukimit në Kuvendin e Shqipërisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit