Home ShowBiz Ajo e thumboi...

Ajo e thumboi gjatë BBV, Amos zbulon mesazhet me ish-partneren pas daljes nga shtëpia

110
0

Gjatë kohës kur Amos ishte brenda shtëpisë së Big Brother, ish-partnerja e tij Gigliola disa herë bëri postime që lidheshin me aktorin. Në një prej tyre ajo reagoi me ironi ndaj Amosit, gjatë debatit të tij me Armaldon.

Por i ftuar në “E diell”, aktori tregoi se pas daljes me Gigliolën i ka marrëdhëniet e mira dhe kanë folur.

“Kemi folur. Më ka shkruar mesazh sapo dola. Më tha je një djalë shumë i mirë, me zemër shumë të bukur, mos u mërzit se kështu e ka Shqipëria etj. i thashë faleminderit ti e di presionin mirupafshim”, tregoi Amos.

Sa për Dean, Amos tha se nuk ka folur me Gigliolën për të.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit