Home Aktualitet Aksident i “p...

Aksident i “pazakontë” në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në varreza

41
0

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit te Fierit.

Një automjet tip “ VolksWagen” i drejtuar nga një i moshuar është përplasur me nje qivur teksa ka humbur kontrollin e automjetit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëhere policia, i cila e ka shoqeruar shoferin ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj perplasjeje me dëme materiale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit