Home Aktualitet Aksident i rë...

Aksident i rë*dë në Lezhë, për*lasen katër automjete, njëra prej tyre e bërë ‘copë copë’!

66
0

Një aksidenti rëndë ka ndodhur në lagjen Gurra të Lezhës ku janë përplasur me njëra-tjetrën kaër automjete.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Nga pamjet e siguruara nga Top Channel shihet se mjetet janë dëmtuar shumë, ndërsa më tepër njëra prej tyre e cila duket e shkatërruar.

Në rrugë janë shpërndarë pjesë të mjeteve, përfshirë xhama dhe pjesë të tjera.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

Top Channel

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit