Home Aktualitet Aksident në B...

Aksident në Bulqizë/19-vjeçari humb kontrollin e motomjetit, dërgohet në spital

11
0

Një aksident është raportuar sot rreth orës 14.15, në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë.

Mësohet se adoleshenti E.K., duke drejtuar motomjetin e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motomjetit i cili po transportohet për ndihmë mjekësore në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit