Home Aktualitet Aksident në D...

Aksident në Durrës, përplasen 4 mjete. Janë të paktën 7 persona të plagosur, mes tyre 3 fëmijë

88
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Plepave në Durrës, ku janë përplasur 4 makina. Nga aksidenti kanë mbetur të dëmtuar 7 të dëmtuar. Nga të plagosurit 5 janë dërguar në spital, mes tyre 3 fëmijë dhe 2 gra.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit