Home Aktualitet Aksident në L...

Aksident në Lezhë, lëndohen dy persona

7
0

Dy persona janë lënduar këtë të mërkurë si pasojë e një aksidenti rrugor.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se dy makina janë përplasur në aksin Lezhë-Milot.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të Lezhës ndërkohë janë dërguar në spital dhe po marrin ndihmën mjekësore të lënduarit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit