Home Aktualitet Aksident te r...

Aksident te rruga e Kavajës. Makina futet me semafor të kuq, përfundon në trotuar

60
0

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kavajës në Tiranë, në vendin e quajtur ish-Parku i Autobusëve.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë “Caddy” dhe një foristradë “Porche”.

Shkak për aksidentin është bërë kalimi me të kuqe në semafor, e njërit prej drejtuesve të mjeteve dhe si rezultat makina ka përfunduar në trotuar. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit