Home Aktualitet Aksidenti me ...

Aksidenti me kamion i merr jetën shqiptarit 22-vjeçar në Itali

44
0

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Focit, ku një shqiptar ka humbur kontrollin e kamionit duke u përplasur me bordurat anësore të rrugës.

Pas përplasjes, 22-vjeçari shqiptar ka dalë nga kamioni dhe ka përfunduar në greminë.

Ekipit i shpëtimit u desh të ndërhynte me helikopter për të nxjerrë trupin e të riut.

Si pasojë e këtij aksidenti, aksi rrugor është bllokuar, ndërsa trafiku është devijuara në rrugë alternative.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit