Home Kosova Albin Kurti z...

Albin Kurti zbulon dhuratën që mori dje nga Macron

7
0

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zbuluar dhuratën që ka marrë dje nga presidenti francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij zyrtare në Paris.

Kurti postoi dy fotografi të emblemës nga Macron, në rrjete sociale.

“Dhurata nderuese e Presidentit Macron në fund të takimit dhe vizitës së djeshme në Paris”, ka shkruar kreu i shtetit në Instagram.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit