Home Aktualitet Ambasadori br...

Ambasadori britanik takim me Dumanin në SPAK

45
0

Ambasadori britanik Alastair King-Smith, është paraqitur ditën e sotme në SPAK, ku është takuar me Altin Dumanin.

Mediat raportojnë se temat kryesore e takimit janë hetimet pasurore dhe grupet e narko-trafikut shqiptar BE-Britani e Madhe.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit