Home Aktualitet Ambasadori ki...

Ambasadori kinez viziton fabrikën e famshme të verës “Arbëri” në Mirditë: E duam për në Kinë, “Arbërin”

144
0

Gazetari Gjergj Marku shkruan se Ambasadori i Kinës Zhou ishte sot tek Kantina e verës “Arbëri” e Mirditës. I impresionuar nga kantina dhe vreshtat, produkti cilësor i kësaj kantine, që po shtrihet tashmë dhe në tregun e madh kinez!- shkruan gazetari nga Mirdita.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit