Home Aktualitet Ambasadorja Y...

Ambasadorja Yuri Kim surprizon dhëndrin dhe nusen në Gjirokastër

449
0

Ambasadorja Yuri Kim ka rinisur turin e saj nëpër Shqipëri. Këtë fundjavë, amabasadorja e SHBA vizitoi qytetin e bukur të Gjirokastrës. Teksa ecte në pjesën e pazarit të qytetit, ajo pa një çift shqiptarësh që bënin setin fotografik.

Kim nuk ngurroi t’i afrohej dhe të bënte një foto me ta. sistematikisht viziton vendet piktoreske të Shqipërisë, ku takohet me qytetarët për të mësuar më shumë për vendin.

foto galeri

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit