Home Aktualitet Ambasadorja Y...

Ambasadorja Yuri Kim u prezanton Shqipërinë miqve të saj: Kanë ardhur për vizitë

11
0

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka prezantuar dhe promovuar Shqipërinë te miqtë e saj të fëmijërisë.

Vetë ambasadorja ka publikuar në Instagram në foto në makinë, ku shfaqet me hartën e Shqipërisë përpara dhe tregon se disa miq të fëmijërisë kanë ardhur për vizitë dhe ajo po i shëtit në vendin tonë.

Disa nga miqtë e mi të fëmijërisë (ne jemi rritur së bashku në Guam) kanë ardhur për vizitë dhe unë po i shëtis përreth🇦🇱… Ata po kapin maninë për Shqipërinë”, shkruan ambasadorja.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit