Home ShowBiz Arbana jep la...

Arbana jep lajmin e ëmbël në finalen e BB Vip: E kemi prezantuar dy veta

166
0

Sonte është finalja e madhe e ”Big Brother Vip Albania”, dhe që në nisje prezantuesja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani dha lajmin e ëmbël se brenda saj po rritet një bebe.

”Ju nuk e dini por këtë vit “Big Brotherin” e kanë prezantuar dy veta”, tha teksa brohoritjet nuk rreshten. Arbana është nënë e dy djemëve, Joni dhe Diell.

Arbana Osmani zgjodhi ta tregojë publikisht se do të bëhet nënë për të tretë pikërisht në finalen e madhe, ndonëse ndjekësit herë pas here kishin shprehur hapur dyshimet e tyre në lidhje me barkun e rrumbullakosur.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit