Home ShowBiz Arbana Osmani...

Arbana Osmani: Big Brother po rikthehet me formatin VIP, shihemi në tetor

204
0

”Big Brother Albania” po rikthehet por këtë herë me formatin VIP. Aludime nuk ka më, prezantuese do të jetë Arbana Osmani, e cila përmes një sërë fotografish të publikuara në rrjetin social Instagram, ka shfaqur disa nga momentet triumfuese të konkurrentëve të edicioneve ndër vite të “Big Brother”.

Postimi i plotë

13 vite më parë, kur isha vetëm 25 vjeç, Tani më besoi drejtimin e spektaklit që do të gozhdonte shqiptarët para ekranit për gati një dekadë.

Dita kur në celularin tim ka ardhur mesazhi i tij “Urime për Big brother” ka qenë një nga ditët më të lumtura të jetës sime, e megjithatë kurrë nuk ma kishte marrë mendja që “Big brother” do identifikohej aq shumë me mua dhe unë me të sa që me kalimin e viteve mu bë si mbiemër:)

Kur në prill të këtij viti drejtuesit e Top Channel më kërkuan drejtimin e formatit pikërisht sepse “nuk ka asnje kuptim nëse nuk je ti” gëzova njësoj si para 13 viteve, por nuk doja ta ndaja me ju pa filluar puna.

Që atëherë, bashkë me një skuadër fantastike kemi punuar dhe po punojmë çdo ditë për të risjellë në sezonin e ri në ekranin e Top Channel programin që prisni prej 4 vitesh. Me besimin që do te jetë një edicion i paharrueshëm, emocionues, drithërues e dinjitoz, siç e meriton. Shihemi në tetor, me Big Brother Vip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit