Home ShowBiz Arbana Osmani...

Arbana Osmanit zbulon se kur do të rikthehet në televizion

141
0

Ditën e djeshme, Arbana ka komunikuar me ndjekësit duke zbuluar dhe një kuriozitet që besojmë ishte shumë i madh për të gjithë ne. Kur do ta shohim moderatoren përsëri në ekran? Në një ‘Ask’ të postuar në Instastory, Arbana është përgjigjur:

Në vjeshtë besoj,(uroj).

Arbana ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë ndjekësit dhe është shprehur se do të rikthehet në sezonin e vjeshtës. Por cilin program do të drejtojë moderatorja sezonin tjetër? Mos ndoshta Arbana do të rikthehet me sezonin e 2 të “BBV” apo ndoshta me ndonjë program tjetër të saj? Presim që moderatorja të na tregoi më shumë rreth kthimit të saj në televizion.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit