Home Aktualitet Armand Duka: ...

Armand Duka: Çfarë krenarie kur sheh kapitenin tonë të çojë lart trofeun e Europa League

788
0

Atalanta arriti të triumfonte mbrëmë ndaj Bayer Leverkusen. Një i pranishëm VIP në shkallët e stadiumit ishte edhe Armand Duka, që pas përfundimit të sfidës, i dedikoi një status special kapitenit të Kombëtares duke shkruar:

“Çfarë krenarie kur sheh kapitenin tonë, Berat Gjimshitin, të triumfojë në UEFA Europa League dhe ta çojë lart trofeun edhe si kapiten i Atalantës.

Urime Berat, urime Atalanta! Një sezon fantastik, që uroj të vazhdojë edhe me Kombëtaren në Europian”, shkroi Duka.

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz që luajnë futboll, persona që luajnë futboll dhe teksti

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit