Home Aktualitet Art dhe letër...

Art dhe letërsi në rrugët e Durrësit, vizat e bardha shndërrohen në vargje poezish (FOTO)

238
0

Poezitë e autorëve më të shquar tani mund t’i lexojmë në vizat e bardha të rrugëve kryesore të Durrësit, pasi ato janë shndërruar në “fletë” librash.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit