Home KRYESORE Artistet elek...

Artistet elektrizojnë atmosferën e pritjes së Ramës në Milano

341
0

Artistet elektrizojnë atmosferën e pritjes së Ramës në Milano. Pas Athinës, turi i Kryeministrit, Edi Rama në takimet me disporën shqiptare, “Krenar për Shqipërinë” mbërrin në Milani, Itali, nën një det me flamuj. Mes entuziazmit dhe thirrjeve dhe një atmosfere të ndezur ka nisur takimi i në pallatin e sportit “Busto Arsizio”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit