Home Sporti Atletico e ni...

Atletico e nis frikshëm derbin ndaj Realit, shënojnë Morata dhe Griezmann (VIDEO)

11
0

Atletico Madrid e ka nisur më perfekte të mundshme derbin ndaj Real Madridit. Në minutën e 3-të, Alvaro Morata është në vendin dhe në kohën e duhur për të devijuar topin në rrjetë me kokë, duke ndëshkuar ish-skuadrën e tij.

Në minutën e 18-të, Griezmann dyfishoi avantazhin me një goditje të bukur me kokë pas një krosimi perfekt nga Saul.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit