Home Aktualitet Banorët e “Bi...

Banorët e “Big Brother Albania” braktisin shtëpinë, të gjithë në studio

1223
0

Spektakli i sotëm i Big Brother ka nisur ndryshe. Banorët kanë lënë shtëpinë dhe kanë mbërritur të gjithë në studio për të interpretuar këngën e tyre, në kuadër të 100 ditëve brenda në shtëpi.

Në një atmosferë elektrizuese ata kanë dhënë spektakël me interpretimin e këngës duke marrë duartrokitje të forta nga studio. Më pas janë rikthyer sërish në shtëpi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit