Home ShowBiz Banorët flenë...

Banorët flenë në verandë, Luizi i zgjon që në 5 të mëngjesit

255
0

Banorët e Big Brother Vip e kaluan mbrëmjen e djeshme jashtë në verandë, kjo për shkak se “Vëllai i Madh” i vuri në sfidë. Big Brother dëshiron që t’i bëjë një surprizë Tanit, por ai e përfiton këtë surprizë nëse banorët e tjerë pranojnë të kalojnë natën jashtë.

Banorët e kanë pranuar këtë sakrificë për të bërë të lumtur Tanin dhe kanë kaluar natën jashtë.

Ndërkohë Luizi ua ka bërë paska më të vështirë këtë sfidë duke i zgjuar banorët që në 5 të mëngjesit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit