Home POLITIKE Basha dha dor...

Basha dha dorëhqjen si kryetar, bashkëshortja e tij Aurela ”thyen” heshtjen në Instagram

575
0

Bashkëshortja e deputetit Lulzim Basha, Aurela Basha gjithmonë ka mbajtur një profil të ulët politik dhe nuk është përfshirë asnjëherë në debate apo diskutime.

Edhe pasi bashkëshorti i saj dha dorëheqjen si kryetar i PD-së pas 9 vitesh në atë detyrë, ajo sërish nuk pati asnjë lloj reagimi.

Por ditën e sotme, ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shihet krah vajzës së vogël. Të veshura sportive, ato duken të lumtura ku dhe foton e ka shoqëruar me ikonën e një dielli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit