Home Aktualitet Basha nis dit...

Basha nis ditën me takime në zemër të Tiranës

8
0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka nisur ditën sot sot në lagjen e tij të vjetër në Tiranë, aty ku ka lindur dhe është rritur.

Një ditë të mbarë të gjithëve nga lagjja ime e vjetër, zemra e Tiranës!”, shkruan Basha në faqen e tij në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit