Home Aktualitet Basha njofton...

Basha njofton konferencë urgjente për shtyp

454
0

Pasi programi i qeverisë ”Rama 3” kaloi me 77 vota në Kuvend, dhe pritet betimi te Presidenti Ilir Meta, kreu i PD-së Lulzim Basha ka lajmëruar për një konference urgjente për mediat. Se çfarë do të komunikojë Basha, pritet ta shohim. Tema e Berishës është shumë e nxehtë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit