Home Aktualitet Basha publiko...

Basha publikon foto nga takimet për programin e PD: Pasuritë kontrollohen nga një pakicë

62
0

Lulzim Basha ka publikuar foto nga takimet në selinë e PD ku po diskutohet programi që sipas tij do të ndikojë drejtpërdrejt në përmirësimin e jetës së qytetarëve. Për të në vitet e fundit, pasuritë e vendit i kontrollon vetëm një pakicë njerëzish.

“Ditë intensive takimesh e diskutimesh për programin e Partia Demokratike. Shqipëria e ka të gjithë potencialin për t’u bërë një vend i zhvilluar.

Sot pasuritë e këtij vendi, paratë e shqiptarëve, fatet e tij i kontrollon një pakicë absolute. Me programin tonë ne do t’i kthejmë pasuritë e vendit në mundësi, që çdo shqiptar ta ndërtojë jetën dhe të ardhmen në Shqipëri”, shkruan Basha.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit