Home Aktualitet Bashkëshorti ...

Bashkëshorti i mësueses që vdiq në spital: Çfarë ndodhi në 10 minutat fatale?

381
0

Anila Bazelli, ishte mësuesja 46 vjeçare që humbi jetën papritur dje në Spitalin e Pogradecit.

Ajo u dërgua nga familjarët në urgjencë rreth orës 19:00 pasi nuk ishte ndjerë mirë.

Por më vonë gjendja e saj është përkeqësuar dhe ka ndërruar jetë. Familjarët kanë akuzuar mjekët dhe infermierët e urgjencës për mjekim të gabuar.

Bashkëshorti i saj, Luan Bazelli, ka folur sot për mediat, duke thënë se Anila shkoi vetë në spital.

“Iku me këmbët e veta në spital, s’kishte asnjë sëmundje, 10 minuta pasi i bënë gjilpërën, ndërroi jetë,” tha Luani.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit