Home ShowBiz Befasia e kët...

Befasia e këtij edicioni, Ilnisa dhe Meritoni takohen me Eglën. Ja çfarë do të ndodhë me ta

444
0

Ilnisa dhe Meritoni të cilët u përjashtuan nga gara e ”Big Brother Albania Vipç 3”, kanë një mundësi të dytë. Ata u lajmëruan se nëse duan të vazhdojnë garën, do duhen të presin te Dhoma e Bardhë e Big Brother dhe do të jetë publiku që do të marrë vendimin për ta nëse do kthehen apo jo në garë. Teksa shkuan te Dhoma e Bardhë, ata janë takuar me Eglën, e cila po pret aty që prej 48 orësh.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit