Home Aktualitet Benet Beci: G...

Benet Beci: Gëzuar Shqipëri, Ditën e Çlirimit të Atdheut!

51
0

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci ka uruar gjithë shqiptarët për Ditën e Çlirimit.

“Gëzuar Shqipëri, Ditën e Çlirimit të Atdheut! 🇦🇱 Mirënjohje dhe respekt për të gjithë ata që kontribuan dhe sakrifikuan për këtë flamur.”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit