Home Aktualitet Benet Beci: G...

Benet Beci: Gjithkund festohet, por askund si në Shkodër

87
0

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci është angazhuar që Shkodra të ketë festat e fundvitit më të paharrueshme.

“Atmosfera elektrizuese dhe entuziami i ka pushtuar të gjithë këtu në Shkodër këtë prag festash.🤩 Gjithkund festohet, po ASKUND SI NË SHKODËR. 😍
#GëzonëShkodër”, shkruan Beci në postimin e tij në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit