Home Aktualitet Benet Beci: I...

Benet Beci: Imazhi i ditëve festive në Shkodër janë edhe këta djem e vajza të grupit të vullnetarëve!

56
0

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci shkruan në Facebook:

Imazh i ditëve festive në Shkodër janë padiskutim edhe këta djem dhe vajza, që i janë bashkuar grupit të vullnetarëve! Ato janë kudo, në shërbim të festës, në pastrimin e mjedisit, në përkujdesjen për fëmijët, por edhe si një ftesë ndaj të gjithëve për tu bërë pjesë e festimeve.
Faleminderit secilit që po i jep festave shpirtin solidar e të mirëkuptimit!
Gjithkund festohet, ASKUND SI NË SHKODËR 😍
#GzonShkodër🤩

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit