Home KRYESORE Benet Beci: J...

Benet Beci: Ju presim sonte në Shkodër! (video)

939
0

“Sonte, duke nisur nga ora 18.30 ju presim në Bashkia Shkodër me këngëtarët Rezarta Smaja, Frederik Ndoci, Savjana Vjerdha, Laorjan Ejlli, Ketlin Pjalmi. Të ftuar special Let’s Killua dhe Dj Freeman. Ju presim!”- shkruan Benet Beci, kryetari i Bashkisë së Shkodrës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit