Home Aktualitet Benet Beci: P...

Benet Beci: Po restaurohet kopshti i fëmijëve në Kullaj, Postribë

11
0

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci shkruan në Facebook:

Po punojmë për restaurimin total të kopshtit për fëmijë në Kullaj, Postribë.
Brenda një kohe të shkurtër po përpiqemi të kthejmë këtë hapësirë në një mjedis të sigurt dhe tërheqës që u përgjigjet nevojave të fëmijëve.
Në foto dallohet gjendja e tij tejet e amortizuar. teksa kopështi ka qenë ndërkohë në funksion. #bashkianëpunë

J.H

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit