Home POLITIKE Benet Beci pr...

Benet Beci pret në takim Presidentin e Confsport Italia: Nënshkruam Marrëveshjen e Bashkëpunimit

0
0

Benet Beci shkruan në Facebook: Pata kënaqësinë të prisja në mjediset e Bashkisë Shkodër Presidentin e Confsport Italia, Z. Paolo Borroni, i shoqëruar nga Zv/Presidenti i Federatës Shqiptare të Gjimnastikës z. Leonard Lulaj, me të cilët nënshkruam Marrëveshjen e Bashkëpunimit mes palëve.

Kjo marrëveshje, mes Klubit Gjimnastika Vllaznia dhe Confsport Italia, synon zhvillimin e programeve për aktivitete të përbashkëta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit