Home Aktualitet Benet Beci: S...

Benet Beci: Sot në orën 18:00 ju ftoj para Bashkisë Shkodër të ndezim dritat e festës

91
0

Duket se gjithçka është gati. Kryetari i Bashkisë së Shkodrës Benet Beci ka ftuar të gjithë shkodranët dhe jo vetëm, të bashkohen para Bashkisë për të ndezur dritat e festës.

Mirëmëngjes! Kam një ftesë sot për të gjithë! Në orën 18:00, takohemi para Bashkia Shkodër për të ndezur dritat e nisur festën që do të na shoqërojë gjithë dhjetorin!”, shkruan Beci në postimin e tij në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit