Home Ekonomi Berisha akuzo...

Berisha akuzon kryeministrin si kupola e krimit të mafies së plehrave

80
0

Berisha shkruan “Ja pse Rama është kreu i organizatës kriminale të mafjes së plehrave dhe fusha e Sharrës është miniera e floririt…”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit